o firmě

Papiliox jsme přímá výrobní společnost poskytující komplexní řešení v oblasti 3D reklamy, propagace, tiskových služeb, grafických návrhů spojenou s výrobou a aplikací. Na trhu jsme od roku 2010.

Samozřejmostí našeho reklamního studia je osobitá a kreativní tvorba grafických návrhů se smyslem i pro ten nejmenší detail. Grafické návrhy, reklamní materiály či jiné prezentace vytvoříme dle Vašich požadavků.

Při naší práci využíváme nejnovější trendy a technologie spojené s vysokou kvalitou zpracování.

Díky dlouholeté zkušenosti s výrobou 3D reklamy, řezané reklamy, velkoplošných tisků na plachty, papír, folii a plast  v oblasti reklamy, jsme připraveni veškeré naše služby realizovat, až do úplného konce. V neposlední řadě nabízíme potisk textilií, gravírování, stojany a tabule.

Každému klientovi poskytujeme nadstandard oproti jeho očekávání. Věříme v hodnotu dlouhodobého vztahu, v rámci kterého měníme komunikaci z formální na přátelskou.

Takový přístup má pro naše klienty maximální efektivnost a návratnost investic.

Působíme zejména:     Praha-Středočeský kraj,     Most-Ústecký kraj,                                                   větší zakázky realizujeme v celé ČR a Slovensku.

Naše práce je pro každého individuální záležitostí.